DJ czy orkiestra

Wiele osób, które planują swój ślub tak naprawdę zastanawia się nad tym czy lepszy będzie DJ na wesele czy też zespół. Tutaj zdania oczywiście są podzielone. Z jednej strony tradycyjna orkiestra, z drugiej nowa moda na pracę DJ-a. Która opcja wydaje się bardziej odpowiednia? Wszystko zależy od naprawdę różnych czynników.

Wszystko zależy przede wszystkim od tego czego się spodziewamy. Jeżeli liczymy na to, że zabawa ma być bardziej nastawiona na młodych ludzi wtedy powinniśmy się zdecydować na dj-a na weselu. W momencie jednak kiedy spośród naszych gości zdecydowanie więcej będzie nieco starszych osób wtedy lepiej od weselnego DJa sprawdzi się zespół. Oczywiście tutaj wszystko zależy jeszcze od tego jakich mamy gości. Jeżeli goście sami z siebie nie będą chcieli się bawić to jednak nie ma takiej siły, aby nawet DJ ich do tego zmusił. Dlatego też w dużej mierze wszystko zależy od gości, którzy na danej imprezie się zjawią. Dużą rolę pełni oczywiście wodzirej, który często jest członkiem orkiestry. To on w największej mierze może bezpośrednio przekonać gości do zabawy.

Jakby jednak nie było, jeśli goście są oporni, żaden DJ czy wodzirej nie będą w stanie przekonać ich do wstania od stołu. Nikt przecież nie jest w stanie nikogo zmusić do zabawy jeżeli goście uprą się jednak, że będą oni przez całe wesele siedzieć przy stołach i jeść. Takie wesele oczywiście będzie nieudane ale tak naprawdę człowiek nie jest  w stanie nic na to poradzić, gdyż w takiej sytuacji tak naprawdę nie da się już nic zrobić.

Warto przeczytać również:
| |
A może zainteresujesz się również tymi tematami:
| |