Muzyka pełna obciachu.

Jak to jest, że nikt nie słucha disco polo, a wszyscy potrafią zanucić takie przeboje jak „Jesteś szalona” czy też „Miała matka syna”? Na tym właśnie polega fenomen tej muzyki. Nikt nie przyznaje się do tego, że jej słucha, a posiada ona rzesze ukrytych fanów. Przy tego typu muzyce nie obejdzie się żadne wesele. W zasadzie przy niej najlepiej się tańczy, ponieważ jest niezwykle rytmiczna i powoduje, że nogi same rwą się do tańca.

Poza tym każdy zna te piosenki, a przecież udzie gdy znają jakiś utwór, po prostu sami chcą do niego zatańczyć, ponieważ dzięki takim znanym piosenką bardzo dobrze się bawią. W każdym razie muzycy disco polo, pomimo tego, że jakoś niezbyt widoczni są na polskim rynku, jednak robią światową karierę i naprawdę zarabiają ogromne pieniądze. Przykładem na to jest zespół Bayer Full, który robi naprawę wielka furorę w Chinach. Na tamtejszym rynku przeboje tego boys bandu robią prawdziwą furorę. Jest to jedno z najbardziej popularnych zespołów obecnie w Chinach.

Ich piosenki znajdują się na chińskich listach przebojów. I niech ktoś teraz powie, że muzyka ta nie istnieje. Większość ludzi określa tą muzykę jako obciachową i gdy ktoś pyta czy jje słuchamy po prostu śmiejemy się i mówimy że w życiu. Ale jak przyjdzie co do czego, to każdy znakomicie bawi się przy rytmach właśnie tej muzyki. Oczywiście, żadna z wiejskich dyskotek bez takiej muzyki nie może się obejść. Tam muzyka ta jest wręcz objęta specjalną ochroną. Bardzo dobrze na takich zabawach każdy się bawi do rytmów takiej właśnie muzyki.

Warto przeczytać również:
zespół na wesele wielkopolskie www.zespolbroker.pl | http://restauracja-manufaktura.pl/lokal/szkolenia-i-konferencje/ |
A może zainteresujesz się również tymi tematami:
| |