Piosenki

Z pisaniem piosenek wcale nie jest tak łatwo, jak mogłoby się wydawać. Nierzadko bywa tak, że pisanie piosenki porównywalne jest z napisaniem wiersza czy powieści. Wszystkie te czynności związane są z weną twórczą, o którą nierzadko bywa trudno. Dlaczego tak się dzieje? Dobra piosenka jest do napisania jeszcze bardziej trudna, niż dobry wiersz czy dobra książka.

Przy tej pierwszej ważne są bowiem nie tylko słowa, ale także muzyka. Na polskim rynku mamy wiele przykładów tego, że wielu artystów z pisaniem piosenek po prostu sobie nie radzi. Co więcej, niektórzy piosenkarze i piosenkarki wcale nie kwapią się, żeby samemu pisać słowa czy komponować.

Zatrudnienie takiej osoby wydaje się o wiele łatwiejszej, ponieważ wykona ona za nas największą – kolokwialnie rzecz ujmując – robotę. Warto zastanowić się jednak, czy takie rozwiązanie ma sens, ponieważ osoby dobrze śpiewające często mają także smykałkę do komponowania. Wystarczy odrobina wysiłku, by stworzyć miłą dla ucha piosenkę, którą każdy przez długi czas będzie nucił pod nosem.

Warto przeczytać również:
architekt gdynia | |
A może zainteresujesz się również tymi tematami:
| |