Odtwarzacze

W latach dziewięćdziesiątych niezwykle popularnym urządzeniem do odtwarzania muzyki był tak zwany walkman. To poręczne urządzenie odtwarzało oczywiście kasety, o których dziś raczej nikt już nie pamięta. Dziś furorę na rynku robią przede wszystkim odtwarzacze MP3 czy MP4, należy jednak wspomnieć co nieco o tych odtwarzaczach, od których wszystko się w Polsce zaczęło.

Szał na walkmany był wprost niewyobrażalny. Ludzie masowo zdobywali kasety, ponieważ muzyka w sposób fenomenalny zaczęła sprawiać ludziom radość i nierzadko była odskocznią od rzeczywistości. Dziś jest podobnie, ale nie każdy pamięta o popularnych jeszcze całkiem niedawno, bo niespełna przed dwoma dekadami, walkmanach.

Być może za jakiś czas wrócą one wraz z kasetami do łask, podobnie jak to miało miejsce z wyjątkowymi płytami winylowymi. Wydaje się jednak, że na taki obrót spraw będziemy musieli jeszcze parę lat poczekać. Jakby jednak nie było, warto o wspomnianym sprzęcie pamiętać, ponieważ dla niektórych znaczy on naprawdę wiele.

Warto przeczytać również:
centrum szkoleniowe warszawa | Maciej Król Xcity | głębia ostrości fotografia
A może zainteresujesz się również tymi tematami:
| |