Odtwarzacze

Ze słuchaniem muzyki jest dziś trochę tak, jak z pożywieniem. Nie można się bez niej obejść, podobnie jak nie można zostawić jedzenia i powiedzieć, że od dzisiaj jedzenie jest nam nie potrzebne.

Powyższa metafora obrazuje jak ważną częścią życia jest dla nas muzyka. Mamy z nią styczność od najmłodszych lat, dlatego nie ma niczego dziwnego w tym, że uwielbiamy ją i szanujemy. Na rynku dostępna jest muzyka bardzo różnorodna, ale to wcale nie oznacza, że jedna jest gorsza od drugiej. Śmiało można by rzecz, że każdy indywidualny gust należy szanować, tak samo jak należy szanować to, że jedna osoba lubi kolor zielony, a druga niebieski. Że jedna woli żółty, a inna czerwony.

Gusta muzyczne mogą się również zmieniać. Jednego dnia słuchamy tego, innego dnia zmieniamy swoje upodobania i zatracamy się w piosenkach zupełnie odmiennego wykonawcy od tego poprzedniego. W żaden sposób nie jest to umniejszające dla rodzajów muzyki, ponieważ z gustami muzycznymi jest tak, jak ze wszystkim innym – mogą się zmienić.

Warto przeczytać również:
Enatures lab | |
A może zainteresujesz się również tymi tematami:
| |